Uzavírka v Rynolticích – omezení v autobusové dopravě (V 31.8.2016)

  Na příští pondělí 5.9. je plánována úplná uzavírka silnice III/27244 v obci Rynoltice.

  Z toho důvodu dojde k přerušení provozu pravidelné linkové autobusové dopravy v úseku Rynoltice – Janovice v Podj. a opačně. Pro jednotlivé spoje bude platit následující opatření:

  Linka 273 Stráž p.Ralskem – Dubnice – Rynoltice – Jablonné v Podj.

  • Ranní spoj č.1 (odjezd v 5:30 ze Stráže p.Ralskem) pojede ve své trase do Janovic, kde zastaví již na křižovatce silnic od Žibřidic a od Dubnice (https://mapy.cz/s/11ysR ), tzn. nezajede až do stálé zastávky. Poté bude pokračovat po objízdné trase přes Dubnici a Valdov (bez zastavení) do Jablonného,ul. Zdislavy z Lemberka. Dále bude pokračovat bez zastavení do Rynoltic a zpět do Jablonného; v úseku Rynoltice – Jablonné pojede asi o 12 – 15 minut později oproti pravidelnému jízdnímu řádu.
  • Ranní spoj č.5 (odjezd v 6:35 ze Stráže p.Ralskem) pojede ve své trase (přes Žibřidice) do Janovic, dále obdobně jako spoj 1 přes Valdov do Jablonného, zastávka v ul. Zdislavy z Lemberka, kde jízdu ukončí.

  Cestující do a z Rynoltic použijí spoje linky 440 Česká Kamenice – Nový Bor – Liberec (spoj č.9 s odjezdem v 7:13 ze zastávky Jablonné v Podj.,Zdislavy z Lemberka směr Liberec, resp. spoj č.2 s odjezdem v 6:55 ze zastávky Rynoltice,Jednota, případně spoj č.32 s odjezdem v 7:35 ze zastávky Rynoltice,Jednota směr Nový Bor).

  Odpolední spoj č.2 (odjezd v 15:55 z Jablonného, žel.st.) pojede přes zastávku v ul. Zdislavy z Lemberka, poté se otočí u školy a pojede zpět po objízdné trase přes Valdov a Dubnici (bez zastavení) do Janovic na křižovatku a dále po své trase. Cestující z Jablonného do Rynoltic použijí spoje linky 440 Česká Kamenice – Nový Bor – Liberec (spoj č.39 s odjezdem v 15:50 ze zastávky Jablonné v Podj.,Zdislavy z Lemberka směr Liberec, resp. spoj č. 38 s odjezdem v 15:40 ze zastávky Rynoltice,Jednota směr Nový Bor).

  Linka 275 Hrádek nad Nisou – Rynoltice – Jablonné v Podj. – Stráž p.Ralskem

  • Odpolední spoj č.11 (odjezd v 12:50 z Hrádku n.Nisou) pojede z Rynoltic (zastávky Jednota, tj. na hlavní silnici) po objízdné trase přes Jablonné a Valdov; k zajížďce do Janovic dojde (s ohledem na fakt, že do uvedeného spoje zde prakticky nikdy nikdo nenastupuje) pouze v případě, že v autobuse pojede nějaký cestující, který zde bude chtít vystupovat. V opačném případě se zajížďka do Janovic vynechá a spoj pojede rovnou do Žibřidic a poté do Stráže p.R.

  S ohledem na délku trvání (1 pracovní den) nebudou zveřejňovány výlukové jízdní řády.

   

  Děkuji za spolupráci

   

  Jan Roženský

  KORID LK, spol. s r. o.

  Koordinátor veřejné dopravy Libereckého kraje

  Logo - Evropská unie