Uzavírka kruhového objezdu v Liberci-Růžodole (V 27.4.2017 – S 15.5.2017)

  Z důvodu uzavírky kruhového objezdu na křižovatce ulic Londýnská a Letná v Liberci – Růžodole od soboty 29.4. do pondělí 15.5.2017 platí na autobusových linkách IDOL následující opatření:

  Na lince  440 (Liberec – Nový Bor – Česká Kamenice) bude pro vybrané spoje s větším obratem cestujících v pracovní dny (tj. ráno ve směru do Liberce, odpoledne zpět) a také o víkendech ve směru do Liberce náhradou za zastávku Růžodol I zavedena zastávka Úvozní v ulici Sousedská (pro cestu do Liberce směrem k obchodní zóně, pro cestu z Liberce směrem k centru). Z této zastávky bude odjíždět i odpolední spoj linky 940 dopravce BusLine s odjezdem v 16:25 z Liberce do Nového Boru (v pracovní dny).

  Ranní zastávkový spoj s odjezdem v 5:55 z Jablonného a také všechny víkendové spoje ve směru do Liberce pojedou ze zastávky Úvozní přímo na aut.nádraží – důvodem je urychlení provozu při současných dopravních omezeních v centru zapříčiněných opravou tramvajové trati.

  Ve směru do Liberce bude zastávka Úvozní určena pouze pro výstup – cestu do této zastávky je nutno řidiči oznámit již při odbavení. Pokud toto cestující neučiní, řidič do zastávky nemusí zajíždět!

  Ostatní spoje linky 440 a všechny spoje linek 240 (směr Česká Lípa) a 241 (směr Doksy) zastávku Růžodol I vynechají bez náhrady – je nutno cestovat z/ na aut.nádraží.

  POZOR: odpolední spoj č.21 linky 440 z Liberce do Nového Boru odjede o 5 minut dříve, tj. v 14:55 z Liberce,aut.nádraží, v 15:05 z Liberce,Fügnerovy!

  Další informace naleznete na http://www.iidol.cz/aktuality/2093:uzavirka-kruhoveho-objezdu-v-liberci-rzodole.html

  Výlukové jízdní řády dotčených linek:

  Výlukový jízdní řád linky 440 Liberec-Nový Bor-Česká Kamenice

  Výlukový jízdní řád 240 Česká Lípa-Nový Bor-Liberec

  Výlukový jízdní řád 241 Doksy-Mimoň-Jablonné v Podj.-Liberec

   

  Logo - Evropská unie