Důležité změny v provozu Krajské nemocnice Liberec

  Upozornění pro pacienty/návštěvníky nemocnice

  X Všichni pacienti/návštěvníci musí chodit přes triážový stan (STAN U BUDOVY B, vstup u interního urgentního příjmu, jedná se o horní vstup u budovy)

  X Přicházejte s předstihem, může se stát, že budete ve frontě čekat i čtvrt hodiny. Díky druhé termokameře na měření teploty nicméně věříme, že se procedura zrychlí. Bude proveden základní screening – teplota, dotaz kam jde, s čím jde. Následně dostane kartičku o projití screeningem. Tuto kartičku odevzdá na příslušném zdravotním pracovišti.

  X Pokud jedete k porodu či máte akutní úraz, budete mít samozřejmě přednost.

  X Zvažte, zda opravdu za této situace potřebujete jít fyzicky do nemocnice a zda nemůžete o léky či termín operace požádat telefonicky. Ulehčíte nám situaci a redukujete možnost nakažení. Informujte o této možnosti – prosíme – i své rodiče, prarodiče, kteří nejsou na FB.

  X Upozorňujeme, že parkování v areálu nemocnice není možné. V případě, že vezete méně pohyblivou osobu či osobu s úrazem, bude vám samozřejmě umožněno její vyložení, případně stání na nezbytně nutnou dobu, nicméně vždy po dohodě.

  X Zřízení nového odběrového místa – u hlavní vrátnice v bývalé lékárně (budova V)❗️ Pro klienty přicházející do nemocnice pouze na odběr krve bylo zřízeno odběrové místo v bývalé výdejně léčiv naproti hlavní vrátnici. Vchod je pouze z Husovy ulice.

  Otevírací doba: pondělí – pátek, 6:30 – 14:00 hod.

  Současné Centrální odběry OKB v 1.patře interních oborů mohou využít pouze pacienti jdoucí zároveň do některé z ambulancí v nemocnici.

  X Zaměstnanci (bez karantény) vstupují do KNL taktéž přes triážové místo a prokazují se kartičkou zaměstnance.

  X JÍDELNA KNL bude pro veřejnost UZAVŘENA. V jídelně platí od pondělí omezený výběr jídel, obědy budou pouze na objednávku. Bufet u jídelny bude uzavřen, bufet na Husově ulici zůstává otevřen.

  X Budou posíleny výdejní automaty na chlazenou stravu uvnitř areálu nemocnice. Nové přibudou v chirurgickém pavilonu, bud. A.

  X Budovy R (zdr. technika), Q (ředitelství), V (technický provoz) mají vstup bez triáže a stejný režim jako doposud.

  ❗️BEZ KARTIČKY O PROJITÍ SCREENINGEM NEBUDE PACIENT VPUŠTĚN DO BUDOV KNL A NEBUDE OŠETŘEN❗️

  ‼️Občany, kteří jsou v karanténě, vyzýváme, aby do nemocnice vůbec nevstupovali a komunikovali výhradně přes svého praktického lékaře, hygienu, popř. ZZS LK‼️

   

  ❤️Děkujeme vám, že nám pomáháte nelehkou situaci zvládat ❤️

  Logo - Evropská unie